Tarotové karty, výklad tarotových karet

Zaměření na tento výklad karet: Kartářka Izabela

Zasvěcení do tajů tarotových karet

Kdo se zajímá o různé druhy věštění budoucnosti, jistě mu termín tarotové karty nebude neznámý. Tarot je prastarým a především spolehlivým nástrojem pro předpovídání budoucnosti a vedle astrologie je rozhodně nejoblíbenějším prostředkem pro věštění.

Chcete si nechat vyložit karty? Volejte 906 50 01 02, zadejte kód 52 a pojďme se společně podívat, jakým směrem se bude dále ubírat Váš život.

Tajemný tarot

Druhů karet pro věštění budoucnosti je spousta. Tarotové karty jsou však jistě nejznámější. O to více vás možná překvapí informace, že o jejich původu je paradoxně známo nejméně informací. Dle různých zdrojů můžeme odvodit, že se tarotové karty používaly pravděpodobně už před rokem 1400. Do této doby se o nich datují první zmínky.

Proč si nechat vyložit tarot?

Lidé si nechávají tarot vyložit z různých důvodů. Výklad tarotových karet totiž dokáže vyřešit různé problémy. A když ne vyřešit, tak alespoň napomoci jejich řešení. Podívejme se nyní na nejčastější dotazy.

Jak na tom budu s financemi?

Jedna s nejčastějších otázek při výkladu tarotových karet. Koho by nezajímalo, jak se mu bude finančně dařit, zvlášť v dnešní době, kdy nic není jisté a stále více lidí je bez práce? Tarot vám prozradí, jak na tom budete v budoucnosti s financemi a s vaší prací, zda si dokážete udržet svou práci a tím i stálý příjem, nebo čekají-li vás nějaké nenadálé příjmy či výdaje.

Tarot je také skvělým poradcem při větších finančních investicích, při kterých si nejste stoprocentně jisti výsledkem. Nechejte si udělat výklad tarotových karet, a možná ušetříte obrovské peníze.

Budu mít štěstí v lásce?

Láska. Další z velmi častých dotazů dotazů při výkladu tarotových karet. Nejčastěji výkladu tarotu využívají lidé, kteří mají problémy v lásce či se chtějí zeptat na otázky týkající se jejich partnera. Nezáleží na tom, zda je o problémy se stávajícím partnerem, s kterým je budoucnost nejistá a tarotové karty vám zde pomohou v rozhodnutí, zda s ním setrvat nadále, nebo zda jste sami, někdo se vám prostě líbí, ale nevíte, zda je to ten pravý pro vás. Nechejte si vyložit tarot, ať neztrácíte zbytečně čas!

Vlastní zdraví a zdraví mých blízkých

Otázky často také míří na zdraví a vše kolem něj. Je jedno, zda jde o zdraví vaše či vašich blízkých. Když si necháte udělat výklad tarotových karet, můžete se ptát na cokoli. Věštkyně je schopná za pomoci tarotu odhalit, co vás potká a nemine. Tyto věci je ale možné zjistit i o vašich blízkých, takže neváhejte a ptejte se.

Kde si nechat udělat výklad tarotových karet?

Na tarot se specializují jak samotné věštkyně, tak celé věštírny, ve kterých se věštkyně sdružují, abyste k nim měli co nejsnazší přístup.

Pokud se rozhodnete jít přímo za věštkyní, jistě za ní nepůjdete jen tak naslepo. Pravděpodobně jste dostal(-a) doporučení od někoho, kdo u ní věštkyně již byl a s výkladem tarotových karet byl spokojen. Doporučení je nejlepší referencí a značí, že u dané věštkyně byste měl(-a) najít kvalitní služby.

Rozhodně se vyhýbejte věštkyním, které nemají dostatek praxe. Nejste pokusní králíci, a za své peníze jistě chcete kvalitní služby. Ty vám ale věštkyně, která se tarotu věnuje maximálně pár měsíců, rozhodně nemůže poskytnout. Naše zkušené kartářky a věštkyně s dlouholetou praxí jsou tou nejlepší volbou, mají za sebou nejen spoustu věšteb a spokojených zákaznic a zákazníků, ale i různé zdokonalovací kurzy a školení. Tarot je složitým oborem, který nezvládne jen tak někdo.

Výklad tarotových karet po telefonu

Naše online věštírna se specializuje na věštění z tarotových karet po telefonu. Naleznete zde ty nejlepší věštce a věštkyně, kteří mají tarot v malíčku. Věnují se mu dlouhá léta a mohou si dovolit své služby poskytovat na profesionální úrovni. Výklad tarotových karet po telefonu má své nesporné výhody. Okamžitě a bez čekání se dozvíte, co vás čeká a ihned Vám prozradíme a poradíme, co je pro vás v dané situaci nejlepší. Druhou výhodou je, že si tarotové karty necháte vyložit bez stresu odkudkoliv, například z pohodlí vašeho domova, bez toho, abyste museli jít za věštkyní a setkat se s ní osobně.

Typy tarotových karet

Tarotové karty se dělí na dva základní typy, malou a velkou arkánu.

Velká arkána

Sestává se z dvaadvaceti karet, jež zobrazují pouť životem proces duchovního růstu a vlastního zrání. Tyto tarotové karty jsou označeny římskými číslicemi I-XXI. Jedna karta je pak zcela bez čísla, nebo označena nulou. Z tarotových karet velké arkány dýchá symbolika středověku a renesance. Řazení karet bývá standardizované, i když v některých případech se může měnit.

Malá arkána

Skládá se z 56 karet, které se dělí do různých podsekcí. Každá tarotová karta zde sice má svůj význam, tyto významy se však navzájem mezi sebou prolínají. Jsou rozděleny na karty číslované čísly 1-10, a na takzvané karty dvorní. Karty malé arkány vypovídají o každodenních situacích, které běžně mohou nastat v našich životech.

Chtěl(-a) bych se učit tarot

Lidí, kteří by chtěli umět věštit z tarotových karet, jsou spousty. Od toho se odvíjí skutečnost, že je opravdu nutné dobře vybírat, komu předpověď své budoucnosti svěříte. Spousta začátečníků si totiž myslí, že do tajů tarotu již dostatečně pronikla a mohou své služby poskytovat ostatním. Pozor na ně!

Pokud se i vy chcete učit umění tarotu, věřte, že je to nádherná, ale dlouhá cesta. Správně chápat všechny tarotové karty zabere nějaký ten čas. Správně z nich věštit budoucnost je však ještě těžší, a je nutné se stále učit. Pokud vás tarot zaujal, kupte si v obchodě svou sadu tarotových karet, a vzhůru do učení! Třeba pak budete moci poskytnout výklad tarotových karet i ostatním. Záleží jen na vás samotných, kolik času a zájmu jste ochotni tarotu věnovat.

Chcete si nechat vyložit karty? Volejte 906 50 01 02, zadejte kód 52 a pojďme se společně podívat, jakým směrem se bude dále ubírat Váš život.

Vaše názory

 • paní Radka, Hodonín
  Izabelka je jednou z nejlepších kartárek. Je vždy ochotná a nápomocná, ráda vyřeší Vaše problémy. Mně osobně pomohla vždy a se vším a musím říct, že mi už ušetřila mnoho trápení a stresu.
 • paní Lída, Plzeň
  Paní Izabela je osobou na svém místě . Pokud potřebujete kvalitní věštbu s důrazem na detaily, doporučuji zavolat právě jí. Mně ale i mým kamarádkám už nespočetněkrát pomohla, za což jsme jí opravdu vděčné .
 • Nela, Chomutov
  Potkala mne krize v manželství, váhala jsem, zda mám manžela opustit a rozvrátit tak rodinu se dvěma dětmi. Paní Izabela mi poradila, abych to v žádném případě nedělala, karty jí řekly, že se situace zlepší. A skutečně, nyní jsme s manželem již rok od krize, a žijeme konečně spokojený život jako na začátku našeho manželství. Děkuji za cennou radu, která mi zachránila manželství, mým dětem dětství, a paní Izabelku doporučuji!
 • slečna Iva, Šternberk
  Velmi mi tato paní Izabela pomohla, vřele doporučuji !
 • paní Jana, Ostrava
  Izabelku a její všemocné karty mohu rozhodně doporučit. Již několikrát byla mně a mé rodině velmi nápomocná, za což jí moc děkuji!
 • pan Prokop, Praha
  Děkuji paní Izabele, že mi pomohla správně se rozhodnout při rizikové investici. Ta se mi dnes začíná pěkně vyplácet!
 • Eva, Mělník
  Paní Izabelu jsem si oblíbila poté, co mi několikrát pomocí tarotových karet správně předpověděla budoucnost. Mohla jsem se tak připravit na všechny situace, které bych bez Izabely nečekala, a všechno jsem s přehledem zvládla.
 • pan Marek, Příbram
  Díky věštbě jsem získal větší obnos peněz, děkuji.

Výklad karet ŽIVĚ zavolejte mi na telefon: 906 50 01 02 a zadejte kód 52

Kartářka Izabela

p. Izabela

SMS výklad karet
Napište SMS ve tvaru
VESTBA datum dotaz
a pošlete na číslo
903 55 79
př: VESTBA 1.1.1960 chci vedet ...