zkušené věštkyně
jsou online
online_img online_img
 

Netradiční využití tarotových karet: Ochranné amulety

Využití tarotových karet v podobě amuletů

Toužíte mít svého osobního ochránce v podobě ochranného amuletu? Vytvořit si ho můžete dokonce i vy sami. Můžete k tomu použít například vybranou tarotovou kartu. Účinnost tarotového amuletu vás mile překvapí.

Fascinující schopnosti amuletů

Amulety provází lidstvo již po dlouhá tisíciletí. Tyto magické předměty mají za úkol bdít nad svým nositelem a zároveň ho chránit před případným neštěstím, nezdarem, negativní energií, stejně jako před zlými záměry a podrazy od jiných lidí. Amulet má tudíž značnou ochrannou moc, kdy svého vlastníka opatruje v každodenním životě. Tím se odlišuje od talismanu, který naopak přináší štěstí, avšak primárně nemá ochranné schopnosti.

Proplouvat životem v dnešní hektické době rozhodně není snadné. Na každého člověka se valí spousta starostí a nástrah různého typu. Mít účinného osobního ochránce, který navíc nic nestojí, proto není rozhodně špatné.

Jak vytvořit amulet z tarotové karty

Amulety mohou mít nespočet různých podob. Lze je vyrobit čistě z přírodních materiálů: drahého kamene, dřeva, koženého provázku, ale mohou dokonce vypadat i jako vkusný moderní šperk. Účinnost amuletu však nespočívá v jeho vzhledu nebo pohlednosti, každý by si měl proto vybrat především takový amulet, který jej něčím osloví.

Pokud si chcete vyrobit svůj vlastní osobní ochranný amulet, můžete k tomu využít i tarot. Z balíčku si jednoduše vyberte jednu z karet, kterou máte nejraději, intuitivně k ní cítíte náklonost a rádi si ji prohlížíte. Měla by to být však pozitivní a šťastná karta. Pro tyto účely se hodí zejména některá z následujících karet: Slunce, Císař, Císařovna, Kolo štěstí (též Kolo osudu).

V horní části v ní přesně uprostřed udělejte dírku na provlečení provázku. Vybraná karta se pak jednoduše nosí okolo krku. Pokud chcete, aby dlouho vydržela bez opotřebení, lze ji i zalaminovat, jestliže tu možnost máte.

Každý ochranný amulet si zaslouží péči

Aby tarotový amulet skutečně fungoval, je třeba ho nejdříve takzvaně nabít, respektive rovněž naprogramovat. A kartu je třeba v neposlední řadě symbolicky očistit. To lze provést například vložením do nádoby se solí, ve které přibližně na hodinu (ale klidně i déle) ponechá. Sůl má totiž významné očistné účinky.

Poté by si ji měl nositel vzít kartu do rukou, zavřít oči a soustředit se na to, co po ní vlastně žádá. Bude to ochrana od pomluv a lží? Ochranu při cestování? Nebo by měla chránit před zlými úmysly ostatních lidí? Tímto způsobem se karta připraví na to, aby mohla vykonávat své poselství.

Následně už jen stačí tarotovou kartu nabít, aby získala potřebnou energie a naplno se projevily její schopnosti. To lze provést například tak, že se na ni nechá přes noc působit svit měsíce v úplňku.

Jakmile má nositel pocit, že účinky ochranného amuletu začínají slábnout, je načase celý proces znovu zopakovat.

Tarotové karty je možné použít jako ochranný amulet, ale primárně slouží hlavně k předpovídání budoucnosti. Zjistěte, jaké poselství mají karty připravené pro vás.