zkušené věštkyně
jsou online
online_img online_img
 

Tyto otázky tarotu nikdy nepokládejte

Na co se tarotových karet neptat

Považujete výklad karet a předpovídání budoucnosti za pouhou zábavu nebo zpestření všedních dnů? Pak děláte obrovskou chybu, která se vám může ošklivě vymstít. Toto magické umění vyžaduje určitý respekt a obezřetnost. Dokonce existují takové otázky, které bychom kartám nikdy neměli pokládat. A pokud už k tomu přece jen dojde, profesionální kartářka by měla vždy odmítnout na ně odpovědět.

Otázky na smrt a zdravotní stav

Mnoho lidí zajímá, kolik času jim bylo vyměřeno pro život na Zemi. A ačkoliv v duchu nebo klidně i nahlas o tom můžeme klidně hodiny přemítat, nikdy bychom se na naši smrt neměli ptát karet. Věřte nebo ne, ale znát odpověď na tuto otázku nikdy nepřinese nic dobrého.

Podobně to platí také v případě konkrétního zdravotního stavu. Sice můžeme položit obecný dotaz na to, zda se budeme cítit dobře, ale rovněž na detaily o našem zdraví bychom se neměli karet vyptávat. A stejně tak není vhodné se ptát ani na zdravotní stav či nemoc někoho jiného.

Další nevhodné otázky

Dalším velkým okruhem nevhodných nebo chcete-li zapovězených otázek je oblast peněz. Ačkoliv v obecné rovině se lze na finanční situaci ptát, není možné chtít vědět například konkrétní finanční obnos, hodnotu budoucí výplaty a podobně.

Některé tabuizované otázky existují dokonce i v oblastech, které se týkají lásky, partnerských a rodinných vztahů. To jsou přitom záležitosti, na které se lidé často ptají, protože do značné míry určují pocity štěstí a vnitřní spokojenosti. Karty však nikdy nedají odpověď například na jméno budoucího partnera nebo dokonce na to, kolikrát byl manžel nevěrný.

Příklady otázek, které nikdy nepokládat

Proč vlastně nepokládat takzvané tabuizované otázky? Odpověď je jednoduchá. Náš život se v čase neustále proměňuje, s ním i naše jednání, názory, zkušenosti. Proto není žádná vyřčená věštba zcela definitivní. To znamená, že svých chováním ji vždy můžeme ještě nějakým způsobem změnit.

Jestliže se však dozvíme, kolika let se podle aktuální konstelace dožijeme, pochopitelně budeme tento údaj považovat za neměnný fakt a uzpůsobíme tomu i náš budoucí život. Čímž ale způsobíme pouze to, že se věštba skutečně splní a již ji nikdy neodvrátíme.

Zde je několik příkladů otázky, které jsou při výkladu karet tabu.
„V kolika letech umřu?“
„Nedostanu rakovinu?“
„Narodí se miminko zdravé?“
„Přežije maminka tu autonehodu?“
„Jaká jsou výherní čísla na nedělní tah Sportky?“
„O kolik dostanu v práci přidáno?“
„Nemám se nechat raději rozvést?“
„Kolik dětí si máme pořídit?“
„Mám chodit s Alešem nebo spíše s Radkem?“

Seriózní kartářku lze poznat

Právě pokládání výše uvedených nevhodných otázek, které by měly zůstat tabu, je jedním ze způsobů, jak odhalit skutečně seriózní a profesionální kartářku, případně kartáře. Jestliže už totiž některou podobnou otázku vyslovíte, kartářka by na ni správně neměla vůbec reagovat nebo by měla vysvětlit, že na ni nemůže dát jasnou odpověď.

A netýká se to pouze výkladu karet, nýbrž i ostatních věšteckých metod obecně.

Potřebujete nasměrovat v životě? Nechte si vyložit karty a získejte nápovědu pro vlastní budoucnost.