zkušené věštkyně
jsou online
online_img online_img
 

Jaký den v týdnu vybrat k věštění z karet?

výklad z karet

Pohráváte si v ruce nervózně s balíčkem karet. Čeká vás věštba, která je velmi důležitá. Proto chcete mít pochopitelně jistotu, že dodržíte všechny podmínky k nejlepšímu výsledku. V takovém případě ale nezapomeňte vzít v potaz také den v týdnu. Dokonce i to, jaký je zrovna den, se totiž promítá do výkladu karet a může ovlivnit výslednou věštbu.

Pondělí

Při věštění v pondělí buďte obzvláště opatrní. Tento den má totiž ve své moci tajemný Měsíc. V minulosti bylo s oblibou právě pondělí využíváno k praktikování nechvalně proslulé černé magie, která nebyla spojována s dobrými úmysly. Přesto lze i v pondělí karty vykládat. Hodí se pro řešení jakýkoliv otázek, největší efekt je ale zaznamenán tehdy, pokud se jedná o ženské záležitosti, rodinné vztahy a různé svízele s dětmi.

Úterý

Úterý se spojuje s planetou Mars, pro kterou jsou již tradičně charakteristické rozličné půtky a konflikty. V tento den může vyjít věštba poněkud rozporuplně a její interpretace nemusí být vůbec snadná. Pokud potřebujete vyložit karty a řešíte důležité životní otázky, raději proto přesuňte věštbu na jiný den.

Středa

Středě vládne planeta Merkur. A právě tento den je velice vhodný pro jakoukoliv věštbu. Výkladu karet se proto nemusíte obávat. Karty jsou připraveny odpovědět na vaše otázky a není třeba se vyhýbat ani těm tématům, které úzce souvisí se vztahy, láskou a partnerstvím.

Čtvrtek

Také čtvrtek je považován za šťastný den k rozmanitým magickým záležitostem včetně předpovídání budoucnosti z karet. Pokud navíc na čtvrtek vychází úplněk, pak vězte, že efekt věštby bude opravdu silný a bude mít veliký dopad na život toho, komu je věštěno. K výkladu karet proto přistupujte maximálně odpovědně.

Pátek

Pátek patří Venuši, která je označována za bohyni lásky. Právě v tento den proto karty s radostí odhalí vše, co se blízce dotýká lásky, zamilovanosti a partnerského života. V pátek je možné se bez obav zeptat třeba i na osudovou lásku či na to, jak si povede manželství v dalších letech. A kromě výkladu karet lze v tento den uskutečnit rovněž rituály lásky, jistě se neminou s účinkem.

Sobota

Se sobotou se spojuje planeta Saturn. Jak je nakloněná výkladu karet? Její moudrost, zkušenosti a rozvaha zvyšují přesnost výkladu a povzbuzují hloubku intuice samotné kartářky. První víkendový den je tudíž rovněž vhodný k výkladu karet a lze se pustit také do řešení některých složitějších témat a otázek.

Neděle

Druhý víkendový den je zasvěcený naší životodárné hvězdě. Slunce rozdává nejenom život, ale i radost, optimismus, vitalitu, teplo a energii. A podobně nás může naplnit rovněž věštba z karet, v neděli se nás totiž pokusí nasměrovat na šťastnější životní pouť, abychom se i my mohli rozzářit nekonečným štěstím.

Toužíte se dozvědět, jaké tajemství ukrývají karty? Vyzkoušejte naši SMS věštbu a získejte cenné informace pro další život.