zkušené věštkyně
jsou online
online_img online_img
 

Málo známé vykládací karty

Málo známé vykládací karty

O tarotu už někdy slyšel snad úplně každý. Jedná se totiž o vůbec nejznámější a nejvyhledávanější druh vykládacích karet, jejichž prastarý původ je obestřen rouškou tajemna. K dalším oblíbeným vykládacím kartám patří andělské a cikánské karty, případně ještě karty Lenormand.

Ale i v současnosti vznikají obrázkové karty, které lze využít rovněž k výkladům, tedy k předpovídání budoucnosti a věštění. U všech je známý jejich autor či autorka a nemohou se pyšnit žádnou dlouhou historií. To jim však rozhodně neubírá nic na jejich půvabu. Určitě proto stojí za to se i s těmito méně známými „moderními“ vykládacími kartami blíže seznámit. Pojďme si představit alespoň některé z nich.

Karty zvěrokruhu (Patsy Bennett)

Pokud milujete horoskopy, jistě vás upoutají i vykládací karty podle zvěrokruhu. Sada obsahuje celkem 36 karet, které jsou moderně a vkusně ilustrovány motivy vesmíru a přírody. Karty zvěrokruhu jsou pomocníkem na každodenní cestě životem, dávají nápovědu v oblasti osobního i pracovního života. Mohou poradit, jak nejlépe překonat překážky a starosti, se kterými se člověk čas od času potýká, a tím pomohou nalézt skutečné životní štěstí.

Karty hvězdných duší (Rebecca Campbell)

Karty hvězdných duší obsahují dohromady 53 líbezných karet, které si kladou za cíl nemalý úkol: jejich posláním je totiž pomoci nalézt duši její původ a místo. Podle autorky si právě takzvaně hvězdné duše připadají v našem světě poněkud ztracené, tyto karty je dokážou navést na správnou cestu tak, aby mohly naplno zazářit. Součástí karet je i doprovodná kniha.

Poselství zvířecích průvodců (Steven Farmer)

Jedná se o 44 vykládacích karet, jejichž ilustrace jsou inspirované zvířecí říší. K nim je připojená knížka s podrobným návodem, jak s kartami pracovat. Každá karta odráží duchovní poselství konkrétního zvířecího průvodce a je zdrojem cenným praktických rad. Tyto karty jsou skvělým pomocníkem při každodenním životě i tehdy, pokud hledáme odpovědi na naše otázky.

Hedvábná cesta k harmonii duše (Ester Davidová)

Dokonce i u nás vznikají půvabné vykládací karty. A jedny z nich vytvořila také regresivní terapeutka a spisovatelka Ester Davidová. Jedná se karty terapeutické, které jsou skutečným pohlazením na duši. Člověku napomáhají v seberealizaci, což není vždy úplně jednoduché. Kromě toho usnadňují a zpříjemňují cestu životem. Napovídají rovněž, jak uvést teorii do praxe či jak si udržovat zdravý nadhled.

Vykládací karty ženství „JSI KRÁSNÁ“ (Jana Štantejská)

Další „české“ vykládací karty pochází z rukou autorky Jany Štantejské a jsou určeny výhradně ženám. Mají za úkol posílit vnitřní sebedůvěru a lépe poznat vlastní nitro. Sada obsahuje dohromady 68 nádherně ilustrovaných karet, které by neměly chybět v knihovničce žádné ženy. Přispívají k tomu, aby dokázala být žena sama sebou, což se přímo odrazí v kvalitě partnerského vztahu, v rodině, stejně jako na poli pracovního života.

Zajímá vás, jaké poselství ukrývají vykládací karty pro vás? Vyzkoušejte jedinečnou možnost SMS věštby nebo nám zavolejte, odpověď se dozvíte prakticky okamžitě.