zkušené věštkyně
jsou online
online_img online_img
 

Nejkrásnější karetní sady Doreen Virtue

karetní sady Doreen Virtue

Americká spisovatelka Doreen Virtue se proslavila Andělskými kartami, které vydala v roce 1999 a které si od té doby získaly tisíce příznivců po celém světě. Andělské karty poutají pozornost svým nadpozemským půvabem, neuvěřitelnou něžností i pozitivním významem. Zprostředkovávají kontakt s éterickými a láskyplnými andělskými bytostmi. Ty jsou našimi průvodci a ochránci během životní pouti.

Na rozdíl od tarotu jsou andělské karty velice jemné a místo k výkladu budoucnosti cílí spíše na přítomný okamžik. Povzbuzují, utěšují a podávají pomocnou ruku. Není proto divu, že je skutečně snadné si je zamilovat. Jejich autorka má ale kromě základní karetní sady na svém kontě i další úžasné karty. Pojďme si představit ty nejkrásnější z nich.

Léčení s vílami

Léčení s vílami zprostředkovává kontakt s kouzelnou říši víl. Sada obsahuje celkem 44 nádherně ilustrovaných vykládacích karet, které v sobě ukrývají pozitivní poselství. Karty jsou vhodné pro každodenní výklad. Pomohou totiž nalézt skrytou sílu, usnadní rozhodování v běžném životě a ukážou, jak se povznést nad starosti, se kterými se člověk potýká. Karty je možné vykládat nejenom sobě, ale také ostatním.

Kouzelní delfíni a mořské víly

Také v tomto případě se můžete těšit na balíček 44 obrázkových vykládacích karet, tentokrát s půvabnými motivy kouzelných delfínů a mořských víl. Jejich výklad má usnadnit cestu, jak měnit sny a touhy ve skutečnost. Karty podporují odhodlání jít za svým cílem a ukazují, jak se vyznat ve vlastním podvědomí a zákoutích lidské duše. I v tomto případě mohou sloužit k výkladu sobě či druhým.

Láska a světlo

Láska a světlo jsou neodmyslitelně spojeny. Ponořte se do úchvatného pestrobarevného světa vykládacích karet, které osvítí životní cestu a ukážou správný směr, kterým je třeba se vypravit vstříc světlejším zítřkům. Každodenní starosti a problémy pomohou řešit s čistou hlavou a povznášející se lehkostí. A protože lásku i světlo stvořil samotný Bůh, nechybí na jednotlivých kartách také vybrané citáty přímo z Bible.

Vykládací karty archanděla Gabriela

Archanděl Gabriel je jednou z nejvýznamnějších andělských bytostí a tyto vykládací karty jsou zasvěceny právě jemu. Také v tomto případě se jedná o sadu dohromady 44 karet, které nesou malebné ilustrace. Máte věčně starosti, nevíte si často rady nebo se vám nedaří pracovat s negativními emocemi? Pokud budete mít při ruce tyto karty, můžete jednoduše požádat o pomoc samotného archanděla Gabriela.

Andělské karty pro děti

Tyto kouzelné karty vychází ze základní sady andělských karet, liší se od nich však svým určením. Mohou s nimi totiž pracovat i děti, které mají obecně k tajuplné říši andělských bytostí velmi blízko, a proto pro ně bude snadné navázat s nimi prostřednictvím těchto karet kontakt. Andělské karty pro děti podpoří jejich zdravé sebevědomí a ukrývají mnoho půvabných poselství pro děti.

Úchvatné andělské karty zprostředkovávají poselství od samotných andělů. Jaké tajemství ukrývají pro vás? Nechte si vyložit andělské karty a zjistěte, jaké překvapení si pro vás éterické okřídlené bytosti připravily.