Andělské karty, výklad z andělských karet

Zaměření na tento výklad karet: Kartářka Daniela

Andělé mají obrovskou moc

Svatí andělé jsou všemocní. Bdí nad naší bezpečností, ví o nás vše. Ví co se nám přihodilo, ale především i to, co nás teprve čeká. Spoustu let lidé nemohli najít způsob, jakým se s anděly spojit. Před několika desetiletími byl ale tento způsob objeven. Tím způsobem jsou takzvané andělské karty.

Andělské karty

Andělské karty jsou z hlediska výkladu budoucnosti jedněmi z nejčastěji používaných karet. V oblíbenosti je předčí snad jen nejznámější tarotové karty. Andělské karty se dělí podle způsobu určení a požadavků věštby. Jiné andělské karty věštkyně použije, zajímá-li vás partnerství a vztahy, a jiné pokud je předmětem vašeho zájmu například zdraví.

Zvedněte sluchátko, vytočte mé číslo 906 50 01 02, zadejte kód 52 a pojďme se za pomoci andělských karet spojit s těmito nadpozemskými bytostmi. Bytostmi, které vás znají možná lépe, než vy sami!

Spojení s anděly

Pokud se rozhodnete nechat si vyložit andělské karty, jistě vás bude zajímat, jak taková věštba probíhá. Předně je třeba říci, že samotné andělské karty nejsou tím, z čeho věštec budoucnost vyčte. Andělské karty jsou pouze jakýmsi prostředníkem. Jen pouhým nástrojem, který zprostředkuje kontakt se samotnými anděly, a pomocí něhož je možné jim položit jakékoli otázky. Díky andělským kartám dojde ke spojení mysli věštce s anděly, a vy se tak jeho prostřednictvím můžete zeptat na to, co vás zajímá, co byste rádi věděli.

Existují nějaké hranice?

Dalo by se říci, že ne. Vzhledem k tomu, že andělé bdí nad námi a našimi životy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, není nic, na co byste se nemohli zeptat.

Jak vybírat věštce?

Symbolika andělských karet je velice obsáhlá, a tedy i složitá na pochopení. Věštce, kterého si zvolíte pro jejich výklad vybírejte velice obezřetně. Jistě, spousta lidí se výkladem zabývá i podomácku, ale tyto věštby nemusí vždy vyjít, většinou se ani nepovede navázat kontakt s anděly. Andělské karty si nechte vyložit od profesionála v oboru. Zkušený věštec vám nejenže dokáže říci mnohem více informací, než někdo, kdo s věštěním teprve začíná, ale navíc máte jistotu, že se informace budou zakládat na skutečnosti, a nejen na pouhých odhadech.

Tak vzhůru do toho, od okamžiku, kdy se dozvíte vaši budoucnost vás dělí jen oslovení toho pravého věštce.

Vaše názory

 • Zuzana, Mladá Boleslav
  Paní Daniela byla moje první kartářka po telefonu, byla jsem nesmírně mile překvapená. Ve svých kartách viděla vše, co mému dotazu předcházelo a ukázala mi cestu životem, jak a co je a jak to bude v budoucnu. Její příjemné a upřimné jednání mě naplnilo a obnovilo pozitivní pohled na vše. Paní Danielo moc děkuju za vaše slova a velkou pravdu, kterou jste mi řekla. DĚKUJU A UPŘIMNĚ SI TOHO VÁŽÍM. Přeju spoustu takto nadšených klientek.
 • Agáta, Vimperk
  Při prvním kontaktu s paní Danielou jsem měla husí kůži. Skutečnosti, které mi o mé osobě řekla byly sice příjemné, a jak se později ukázalo i pravdivé, ale stále jsem nemohla uvěřit, že je opravdu možné se spojit s anděly a zeptat se jich na budoucnost. Nyní už věřím a jsem stálou zákaznicí.
 • Hana, Rakovník
  S věštbou pomocí andělských karet i s paní Danielou mám jen pozitivní zkušenosti.
 • Radka, České Budějovice
  Paní Daniela mi dokázala v těžkých chvílích mého života (rozpadla se mi rodina, přišla jsem o práci...) předpovědět lepší zítřky, díky čemuž jsem se odhodlala vydržet a nevzdávat se. Nyní žiji opět spokojený život i s mými dvěmi dětmi.
 • paní Jana, Rakovník
  Chtěla jsem vyzkoušet něco nového. Výklad andělských karet mě lákal už delší dobu. Konečně jsem se odhodlala a zavolala paní Katce. Výkladem jsem byla doslova ohromená. Zjistila jsem všechno, co jsem potřebovala vědět, a jak se mi později potvrdilo, věštba vyšla s absolutní přesností. slečna Sofie, Brno
 • slečna Sofie, Brno
  Prvním impulsem pro telefonát paní Daniele byla moje skepse vůči něčemu takovému jako jsou andělé. Po prvních slovech paní Daniely mne ale doslova zamrazilo. To, co mi řekla, si nemohla jen tak vymyslet, někdo jí to musel prozradit - andělé. Teď jsem její pravidelná zákaznice a jsem mnohem přístupnější zdánlivě nadpřirozeným věcem.
 • Tereza, Olomouc
  Daniela opravdu ví, co dělá. Andělé jí řeknou všechno, co chci vědět. Navíc je to příjemná dáma, která je schopna udržet tajemství - vím, o čem mluvím, jsme dlouholeté kamarádky.

Výklad karet ŽIVĚ zavolejte mi na telefon: 906 50 01 02 a zadejte kód 52

Kartářka Daniela

p. Daniela

SMS výklad karet
Napište SMS ve tvaru
VESTBA datum dotaz
a pošlete na číslo
903 55 79
př: VESTBA 1.1.1960 chci vedet ...